Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Закупка речей до благодійної акції "Дитинство: крок у майбутнє"

Закупка речей до благодійної акції "Дитинство: крок у майбутнє"

❤️‍🩹🙌 1️⃣3️⃣ вересня викладацько-професорський склад кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова та студенти групи 2-А спеціальності Дошкільна освіта здійснили закупку речей до благодійної акції "Дитинство: крок у майбутнє"🧸.

🤗📙🖌🍬🧦 Для діток із міста Слов'янськ (Донеччина) було придбано найнеобхідніші речі: білизна, засоби гігієни, канцелярія, іграшки та смаколики.

📚 Підготовлено 5️⃣0️⃣ примірників навчальних посібників серії "Розглядай та пізнавай"; авторка посібників к.п.н., доцент кафедри дошкільної освіти Ірина Товкач.

🫶 Дякуємо Студентському парламенту педагогічного факультету за організацію збору коштів!

Робота кипіла до вечора. Дякуємо 👏🤝👍 всім, хто долучився: хтось задонатив, а хтось приніс фломастери і зайчика. Кожен внесок – важливий📚.

🙌 🪖 Безмежна дяка нашим захисникам, котрі захищають наших дітей – наше майбутнє. Спільною ініціативою ми зробимо їх трошки щасливішими та усміхненими💗.

Слава Україні!🇺🇦
Віват дошкіллю!🧒👧

✍️ P.S. Богдана Глушко, здобувачка вищої дошкільної освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності "Дошкільна освіта"педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

Дитинство крок у майб ДО 13.09.23