Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Всеукраїнська конференція «ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА, ІННОВАЦІЇ» (27.06.23)

Конф ДО 27.06.23 1Конф ДО 27.06.23 1

📣 Шановні колеги❗️

💻🔬📚 Кафедра дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова запрошує вас взяти участь у роботі Всеукраїнської інтернет-конференції «ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА, ІННОВАЦІЇ», яка відбудеться 2️⃣7️⃣ червня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року.

🗂 ПЛАНУЄМО РОБОТУ ТАКИХ СЕКЦІЙ:
📕Секція 1. Піклування та розвиток дітей раннього віку: інноваційний контекст.
📗Секція 2. Підтримка сім’ї щодо забезпечення освітнього розвитку дитини в умовах воєнного стану.
📘Секція 3. Професійна підготовка та підвищення кваліфікації фахівців
дошкільної галузі.
📙 Секція 4. Упровадження сучасних педагогічних технологій в умовах кризових станів.
📓Секція 5. Цифровізація як ресурсне забезпечення якості дошкільної освіти.

👥 Форми участі в конференції:
🟡 Очна – онлайн:
− виступ із доповіддю (або надання організатору відеозапису доповіді для трансляції в онлайн-режимі) + включення доповіді до програми заходу та
розміщення публікації в збірнику матеріалів конференції;
− участь у обговоренні в якості слухача.
🟢 Заочна – включення доповіді до програми заходу та розміщення публікації в збірнику матеріалів конференції.

♦️ Участь у конференції – БЕЗКОШТОВНА!

👉 Детальніше за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1_euyjCw-d-TjOzwp0EphUH_BAN7gLAJK/view?usp=sharing

Конф ДО 27.06.23 1