Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Вітаємо з днем народження Ганну Георгіївну Цвєткову ✨🥳

Вітаємо з днем народження Ганну Георгіївну Цвєткову ✨🥳

💐🥰 Щирі вітання з Днем народження прекрасній красивій жінці, неповторній особистості, завідувачці кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, доктору педагогічних наук, професору Цвєтковій Ганні Георгіївні від усієї драгоманівської педагогічної родини!

Професіоналізм, талант, харизма, безмежна відданість справі і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства!

Пишаємося Вашими професійними здобутками та науковими досягненнями, цінуємо можливість працювати в одному колективі і спільно реалізовувати креативні проєкти та цікаві напрацювання, разом досягати нових звершень!

Нехай у вашому житті буде присутня тільки радість, чудовий настрій і благополуччя ваших близьких та рідних!
Міцне здоров’я та удача супроводжують завжди!

Живіть яскраво, цінуйте кожну хвилину!
Краси в усьому: у вчинках, в людях, в думках, в пейзажах...

Нехай робота буде улюбленою, радість – нескінченною, настрій – чудовим!
Винагород, нових перемог, подорожей, чудес, міцних відносин, стабільних умов, життєвого балансу, творчих підходів.

І найголовніше – мирного і спокійною життя та ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!!!!💙💛