Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Вітаємо студентів спеціальності "Дошкільна освіта" з початком навчального року!

Вітаємо студентів спеціальності "Дошкільна освіта" з початком навчального року!

🎓😉🎊 Вітаємо студентів 2 курсу групи 2-А спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова з початком навчального року!

Першого вересня, після літнього відпочинку відбулася зустріч доцента кафедри дошкільної освіти, куратора Агіляр-Туклер Вікторії Вільямівни зі студентами другого курсу.

У дружньому колі обговорювали питання про формат навчання в університеті, безпеку життєдіяльності, перспективи професійної реалізації майбутніх вихователів ЗДО.

Успішного навчання на другому курсі! Нехай навчальний рік буде активним, творчим, цікавим, сповненим радощами студентського життя!

P.S. Куратор Агіляр Туклер В.В.

Зустріч куратора 2 А 1.09.23