Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Вітаємо колегу і партнера кафедри Панасенко Елліну Анатоліївну!

Вітаємо колегу і партнера кафедри Панасенко Елліну Анатоліївну!

💐🎁 Прекрасну колегу і чудову жінку Панасенко Елліну Анатоліївну, докторку педагогічних наук, професорку, завідувачку кафедри практичної психології Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» від імені всіх колежанок кафедри дошкільної освіти вітаємо з Днем народження!!!
🌷Хочеться побажати яскравого світла в житті і радісних свят душі!
Успіху у всіх справах і задумах! Чарівною краси і неймовірної доброти серця!
💙💛 Великих успіхів і здобутків, міцного здоров’я і чудового настрою в мирній, квітучій, незалежній Україні!!!
🌻 З повагою колектив кафедри дошкільної освіти на чолі з завідувачкою кафедри докторкою педагогічних наук, професоркою Цвєтковою Ганною Георгіївною.

Відео у дописі на Facebook: https://fb.watch/l7TaITi4Xr/

вітаємо колегу Вікторію 13.06.23 до