Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Вітаємо випускників спеціальності 012 Дошкільна освіта 2023 року Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова!

🎉🧑‍🎓👩🏻‍🎓 Вручення дипломів – це завжди приємна подія, як для випускників, так і для всього професорсько-викладацького складу Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Випуск 13.06.2023 ДО 1

13 липня 2023 року у святковій атмосфері в актовій залі Центрального корпусу Українського державного університету імені Михайла Драгоманова для випускників спеціальності "Дошкільна освіта" Педагогічного факультету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів.

Випуск 13.06.2023 ДО 1

📕 Дипломи з відзнакою вручали ректор університету, академік Віктор Андрущенко та Голова Первинної профспілкової організації студентів університету Станіслав Цибін.

📙 Випускникам бакалаврату спеціальності "Дошкільна освіта" вручали дипломи декан факультету професор Тарас Олефіренко та проректор з міжнародних зв’язків професор Володимир Лавриненко.

📗 Для вручення дипломів випускникам магістратури спеціальності "Дошкільна освіта" були запрошені доценти кафедри дошкільної освіти Софія Довбня та Вікторія Гальченко.

Випуск 13.06.2023 ДО 1

🎓🔖 Ректор університету, академік Віктор Петрович урочисто вручив запрошення на навчання в аспірантурі за визначні досягнення в навчальній та науковій роботі, а також за активну участь у громадській діяльності університету й факультету Лілії Вакушевій, Валентині Ілляшенко, Ірині Стоян, Юлії Товстоног, Наталії Верещінській.

👏 За особливі досягнення у чотирьох номінаціях нагороджено грамотами випускників спеціальності "Дошкільна освіта":

🏆 Корифей управління «Найкращий лідер» – Анна Гончарук, Валентина Ілляшенко, Євгенія Соколова-Абраменко;

🏆 Професор серця «Найкращий волонтер» – Ганна Лисенко, Валерія Коваль;

🏆 Вісник нових горизонтів «Найкращий дослідник» – Олеся Коток, Наталія Верещінська, Марина Шматко;

🏆 Майстер творчих перлів «Найкращий творчий внесок» – Софія Бачерикова, Марина Зайченко.

💐 Завідувачка кафедри дошкільної освіти, професор Ганна Цвєткова та колектив кафедри щиро вітає випускників бакалаврату та магістратури спеціальності "Дошкільна освіта". Ми пишаємося кожним із вас!

😉 Віримо, що результатами вашого навчання став не тільки диплом, але й фахові компетентності, необхідні для професії вихователя, дуже важливі для післявоєнної відбудови країни, актуальні для налагодження глобальних зв’язків та міжнародних комунікацій, творчого особистісного розвитку та відновлення економіки України.

👍 Ви – майбутнє нашої країни, особистості, від яких залежить виховання маленьких патріотів.
Щиро бажаємо нових здобутків, творчих звершень, особистих перемог, натхнення і успіхів!
Нехай вам щастить, наші дорогі випускники такого надважкого 2023 року!
Сподіваємось на ваші теплі спогади про навчання в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова на нашому Педагогічному факультеті!

💙💛 Миру нам! Віримо в Перемогу України!