Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Третій тиждень практики студентів 2 курсу бакалаврату спеціальності "Дошкільна освіта"

"Хоч ми ще зовсім молоді студенти, але вже готові підкорити дошкільні континенти!" ⛰🧗‍♀️🌟

👥💐 Під чітким наставництвом керівників навчальної педагогічної практики: доц. і куратора Вікторії Вільямівни Агіляр Туклер, доц. Козак Тетяни Валентинівни, асист. Кузьменко Ірини Анатоліївни, ст.викл. Поліщук Катерини Миколаївни студенти сумлінно виконували завдання третього модуля практики, як-от:
📝⁉️ підготовка до проведення бліц-інтерв'ю з батьками щодо важливості сім'ї у розвитку дитини;
👧🏼🧒🏻👶 спостереження за активністю дітей, а саме: ранковим колом;
👨‍👩‍👧‍👦 🏡 вивчення особливостей взаємодії ЗДО з сім'ями, як учасниками освітнього процесу.

3.11.23 Практ 2к ДО 13.11.23 Практ 2к ДО 1

• Чи виникали у студентів питання та складнощі❓

Так, адже спілкування з батьками та з'ясування взаємодії ЗДО з сім'ями є важливим складником у вихованні дитини та часом складним процесом, який вимагає належної підготовки та відповідальності. 👯‍♀️🎓 Але завдяки інформативним настановчим конференціям з науковими керівниками практики студентам вдалося з'ясувати такі складні моменти.

• Який цікавий досвід отримали студенти❓

😌 Тиждень був дуже насиченим та продуктивним. Студенти активно допомагали вихователям,а іноді і повністю занурювалися у виховательську діяльність!
🍁 Брали участь у підготовці до "Свята осені" у садочку (вчили з дітьми пісні і повторювали вірші) та зустрічали батьків вже безпосередньо на святі.
Уявіть,як це не просто для ще зовсім молодих студентів 2️⃣-го курсу. Але і з цим вони успішно впоралися.

💐Студенти знову дякують викладачам, які надали теоретичні знання та методики для проходження практики. З таких предметів, як: дитяча психологія, педагогіка, дошкільна педагогіка, історія дошкільної педагогіки, теорія і методика фізичного виховання, культура фахового мовлення та багато інших.

🥰👏 Деякі студенти дуже добре себе проявили та отримують схвалення від наукових керівників, дирекції ЗДО та працівників з 🔟-річним стажем! Це є не аби якими досягненнями та надзвичайно мотивує студентів працювати. Заради дітей. Заради майбутнього. Заради України!🇺🇦