Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Сучасні навчальні матеріали для дітей дошкільного віку "Впевнений старт"

Сучасні навчальні матеріали для дітей дошкільного віку "Впевнений старт"

За сприяння Олени Хартман, співавтора та тренера проєкту "Впевнений старт", кандидата психологічних наук, старшого наукового співробітника лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України кафедра дошкільної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова отримала сучасні навчальні матеріалиосвітні програми для дітей дошкільного віку "Впевнений старт" та повну лінійку навчально-методичного забезпечення до них (посібники для дітей, батьків та педагогів, хрестоматії, наочність).

Педагогічний факультет, декан педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, професор Тарас Олефіренко та кафедра дошкільної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова на чолі із завідувачем, доктором педагогічних наук, професором Ганною Цвєтковою дякує видавництву "УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДИТИНСТВА" за надані матеріали та сприяння підвищенню якості підготовки фахівців дошкільної освіти.

УМ Буквар