Семінар "Психолого-педагогічний супровід дітей дошкільного віку в умовах війни" професора Ганни Цвєткової (31.05.23)
😱🫣🤯😲😭 Сучасна людина на фоні військових подій переживає когнітивне виснаження – це стан коли нервовій системі вже не вистачає сил опрацьовувати інформацію, коли забагато розумової роботи, факторів стресу, відповідальності, забагато "багатозадачності". І замало сну, безпеки, відпочинку, дозволу собі розслабитися.
⁉️ Що ж робити, щоб побороти дорослому когнітивне виснаження та стрес у дітей дошкільного віку?
👥💡😉 На ці запитання 3️⃣1️⃣ травня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року відповіла завідувачка кафедри дошкільної освіти, докторка педагогічних наук, професорка Ганна Цвєткова на онлайн-семінарі "Психолого-педагогічний супровід дітей дошкільного віку в умовах війни".
💁♀️Ганна Георгіївна у своєму виступі:
✅ окреслила шляхи збереження ресурсу емоційного здоров'я особистості під час війни;
✅ ознайомила присутніх з причинами виникнення психічних розладів у дітей дошкільного віку та стратегіями їх подолання;
✅ запропонувала ефективні методики на виявлення стресових станів у малечі.
⚠️ Спікерка разом з учасниками семінару (💯 осіб) визначили алгоритм дій у стані істерики, який виникає у дітей дошкільного віку; відтворили на папері свій страх та можливі шляхи його подолання.
🧰 До свого професійного кейсу педагоги дошкільної освіти поклали запропоновані Ганною Цвєтковою цікаві вправи та техніки для корекції та профілактики тривоги, страхів у дітей дошкільного віку.
☺️🙌 Позитивні відгуки наприкінці вебінару свідчили про продуктивність співзаємодії.
🤝Дякуємо організаторам онлайн семінару, стейкхолдерам кафедри дошкільної освіти – Державній службі якості освіти у Київській області – за можливість взяти участь у такому цікавому, високопрофесійному та прекрасно організованому науковому заході!