Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Рефлексивний тренінг "Перфекціонізм як шлях до емоційного вигорання викладача ЗВО" у рамках тижня науки (23.05.23)

☺️😏🤩🪇На звітно-науковій конференції викладачів, аспірантів і докторантів УДУ імені Михайла Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету» спікером, доцентом Вікторією Гальченко для викладачів кафедри дошкільної освіти та аспірантів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (дошкільна педагогіка) 2️⃣3️⃣ травня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року проведено рефлексивний тренінг "Перфекціонізм як шлях до емоційного вигорання викладача ЗВО".

🧩🎯😊🥹 Учасники дізналися багато цікавого про деструктивний перфекціонізм, його ознаки та наслідки, визначили шляхи запобігання емоційному вигоранню, виконали низку ресурсних психологічних технік, які стануть у нагоді й під час стресових ситуацій, спричинених війною, а також поспілкувалися у приємній атмосфері, отримали позитивні емоції, налаштувалися на подальшу командну роботу, натхненником якої є очільниця кафедри, професорка Ганна Цвєткова.

🇺🇦Разом до ПЕРЕМОГИ!

зв конф до 23.05.23 01зв конф до 23.05.23 01