Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Початок виробничої педагогічної практики у студентів 4 курсу спеціальності "Дошкільна освіта"

👩‍👩‍👧‍👦 🛝🏓⛳️🥁 23 жовтня 2023 року у студентів 4️⃣ курсу спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова розпочалась виробнича педагогічна практика.

👭 Керівники практики: доцент Агіляр Туклер В.В., старший викладач Клак В.О., старший викладач Поліщук К.М., асистент Кузьменко І.А. та загальний керівник Козак Т.В.

🏠✅ Студенти-практиканти були розподілені за базами практик ЗДО "Wonderland", "Mandarinka" та за індивідуальним проходження практики за місцем працевлаштуванням.

😉🎨Творчої наснаги наші любі студенти-практиканти!

Педпракт 4к ДО 23.10.23