Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Початок нового навчального 2023/2024 року! Засідання колективу кафедри дошкільної освіти на Педагогічному факультеті (28.09.23)

🤔❓🎯⛳️ Новий навчальний рік – це нові виклики, плани, мрії, сподівання на краще як для викладачів кафедри дошкільної освіти, так і для студентів спеціальності "Дошкільна освіта".

🙏🇺🇦 Найголовнішою мрією для кожного є очікувана Перемога України, повернення до сімей синів та дочок, чоловіків і жінок, братів та сестер, що нині виборюють нашу свободу на полі бою, та тих, що вимушено покинув свою рідну домівку.

👥🎙 Для колективу кафедри дошкільної освіти початок нового навчального 2023/2024 року стартував
2️⃣8️⃣ серпня із офлайн засідання на Педагогічному факультеті Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, яке було організоване завідувачкою кафедри дошкільної освіти д.п.н., проф. Цвєтковою Ганною Георгіївною.

Засідання кДО 28.08.23

🧰 Порядок денний засідання кафедри дошкільної освіти передбачав з'ясування таких питань, а як-то:
📍вступна кампанія 2023 року та виконання НАКАЗУ №297«Про початок 2023/2024 навчального року»;
📍обговорення та затвердження плану роботи кафедри на 2023/2024 н. р.;
📍перспектива комплектування штату кафедри та навчальне навантаження викладачів на 2023/2024 н. р.;
📍методичне забезпечення дисциплін кафедри;
📍затвердження типових та робочих навчальних програм з дисциплін кафедри;
📍підготовку до відкритої лекції 1️⃣ вересня на першому курсі;
📍розподіл додаткових обов’язків на кафедрі та інші важливі питання.

Нехай цей рік буде для педагогів та студентів легким, а для нас всіх – переможним! 💙💛