Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Перспективи вступу до магістратури для випусників бакалаврату спеціальності 012 Дошкільна освіта #ПФ_УДУ

🎓🤔🎙У четвер, 9️⃣ травня, під модеруванням завідувачки кафедри дошкільної освіти, докторки педагогічних наук, професорки Ганни Цвєткової викладацьким складом кафедри проведено онлайн-консультацію для випусників бакалаврату 4️⃣ курсу щодо вступу на магістратуру спеціальності 012 Дошкільна освіта до Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова у 2024 році.

👥 Викладачами проф. Ганною Цвєтковою, доц. Софією Довбнею, доц. Раїсою Шулигіною, доц. Вікторією Гальченко, доц. Тетяною Козак, ст.викл. Наталією Андрущенко було змотивовано студентів до продовження власної самореалізації на магістратурі найблагороднішої спеціальності "Дошкільна освіта".

Про особливості цьогорічної вступної кампанії розповіла технічний секретар приймальної комісії, випускниця 4️⃣ курсу бакалаврату Марина Цибенко.

Детальніше про реєстрацію на ЄВІ та ЄФВВ у період з 7️⃣ травня до 2️⃣9️⃣ травня та експрес-курси від Педагогічного факультету для підготовки до вступу на магістратуру розповіла асист. Галина Шелепко.

🫱 Презентацію зустрічі можна переглянути тут: https://docs.google.com/presentation/d/1nGnQzq8xw4kM0wxglbmQPl9iFtWde5om/edit?usp=sharing&ouid=102581536384674671549&rtpof=true&sd=true

🙌🫶 Наші потенційні абітурієнти, кафедра дошкільної освіти запрошує вас на магістратуру спеціальності "Дошкільна освіта"! Адже ви цього варті!

консультація Випускники Бк ДО 09.05.2024 1консультація Випускники Бк ДО 09.05.2024 1