Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Переможці конкурсу «Моя професія – любити дітей»!🌟

Переможці конкурсу «Моя професія – любити дітей»!🌟

🌟 Шановні учасники конкурсу «Моя професія – любити дітей»!🌟

💐🏆❤️ За результатами глядацьких симпатій призові місця вибороли:

1 місце – Марія Прокопенко (767 переглядів, 158 вподобайок, 19 коментарів, 10 поширень);

2 місце – Сніжана Гриценко (558 переглядів, 89 вподобайок, 21 коментар, 15 поширень);

3 місце – Ольга Скрупнік (486 переглядів, 37 вподобайок, 4 коментарі, 4 поширення).

Моя професія любити дітей Переможці 12.04.24

🫶👏 Щиро дякуємо за активну участь та неймовірно цікаві ролики студентам: Людмилі Костенко, Анні Григоренко, Марії Індиченко, Вікторії Бобовій, Лілії Ковальовій, Юлії Авіловій, 1 курсу магістратури групі 15-змдш, Аліні Окремовій, Камілі Панченко, Ірині Мирській, Марії Щировій, Юлії Гнатюк, Тетяні Маньківській, Наталії Сугак, Наталії Каленченко, 3 курсу бакалаврату групі 3-Б, Людмилі Цвілій; та випускникам: Анастасії Добробабенко й Жанні Саєнко.

🙌🥰 Від завідувачки кафедри дошкільної освіти, докторки педагогічних наук, професорки Ганни Цвєткової та керівника конкурсу, кандидата психологічних наук, доцента Вікторії Гальченко разом з колективом кафедри дошкільної освіти прийміть щирі вітання з вашою перемогою! Вам вдалося створити шедевральні ролики про найкращу у світі професію Вихователя та спеціальність «Дошкільна освіта» на Педагогічному факультеті в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова. Продемонстрували майстерність, творчість, винахідливість, оригінальність, талант. За вами майбутнє дошкільної освіти!
👏Віват! Браво!

🇺🇦 Слава Україні! Слава ЗСУ!
👍🤟 Слава дошкільникам!