Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Онлайн-нарада колективу кафедри дошкільної освіти (14.11.23)

Онлайн-нарада колективу кафедри дошкільної освіти (14.11.23)

🎓👩‍💻 За організації завідувачки кафедри дошкільної освіти, докторки педагогічних наук, професорки Ганни Цвєткової 14 листопада 2023 року відбулася онлайн-нарада колективу кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

💬📚 Основна тема розмови стосувалася оновлення викладачами робочих програм дисциплін першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності "Дошкільна освіта" на 2023-2024 н.р., їх збір, моніторинг та розміщення на сайті кафедри дошкільної освіти створеними робочими групами (👯‍♀️ керівниці робочих груп: проф.Ганна Цвєткова та доц.Софія Довбня).

🫶👫✨Можливою близькою перспективою окреслили відзначення Міжнародного дня студента зі здобувачами вищої дошкільна освіти (🧍‍♀️керівниця: доц.Вікторія Гальченко).

нарада кДО 14.11.23 2нарада кДО 14.11.23 2