Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Нарада професорсько-викладацького складу кафедри дошкільної освіти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова (28.03.2024)

✨👥🇺🇦 З вірою у світле мирне майбутнє України колежанки кафедри дошкільної освіти за організації завідувачки кафедри, д.п.н., проф. Ганни Цвєткової зустрілися на нараду 28.03.2024 р.

🕹 Основні питання обговорення стосувалися профорієнтаційної та наукової діяльності, а саме:
🏣🤝🏢 проведення профорієнтаційних зустрічей з педагогічними коледжами та школами;
🎥 💞🧒🏻👧🏼 залучення здобувачів вищої освіти до конкурсу студентських роликів на тему: "Моя професія – любити дітей";
🔖 оформлення цьогорічного буклету "Правила вступу - 2024";
📇 оновлення презентації про спеціальність 012 Дошкільна освіта Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова;
📝 про наукові заходи, заплановані кафедрою дошкільної освіти для студентів в період з 2 квітня по 2 травня 2024 року.

нарада кДО 28.03.24 1нарада кДО 28.03.24 1