Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Можливості академічної мобільності в країнах Європи для студентів Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова

🇺🇦🤗🇳🇴 Вержанська Крістіна, студентка першого курсу групи 1-А спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова передає вітання викладачам та студентам кафедри дошкільної освіти з мальовничого Королівства Норвегія!
Крістіна перебуває у Норвегії за програмою міжнародної академічної мобільності. Сьогодні вона ознайомить нас з умовами, в яких проходить її навчання та дозвілля і проведе екскурсію територією Університету Південно-Східної Норвегії (University of South-Eastern Norway campus Vestfold).
Отож, let's go!

(👩‍💼куратор: асистент Ірина Кузьменко).
Факультет гуманітарних, спортивних та освітніх наук Університету Південно-Східної Норвегії; піврічна програма та «Навчання на природі та експериментальне навчання в школах і дитячих садках (Outdoor Education and Experiential Learning in Schools and Kindergartens)» (бакалавр).