Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Лекція із застосуванням техніки зворотного зв’язку «Адаптація українських дітей дошкільного віку до чеських закладів дошкільної освіти: результати грантового наукового дослідження» Оксани Ступак (18.04.2024)

🇺🇦🇨🇿👨‍👩‍👧‍👦🏡 18 квітня 2024 року у кількості близько 70 учасників студентів спеціальності "Дошкільна освіта" та професорського викладацького складу кафедри дошкільної освіти на чолі завідувачки, докторки педагогічних наук, професорки Ганни Цвєткової відбулася лекція із застосуванням техніки зворотного зв’язку «Адаптація українських дітей дошкільного віку до чеських закладів дошкільної освіти: результати грантового наукового дослідження» Оксани Ступак – доцентки кафедри дошкільної освіти, докторки педагогічних наук.

На лекції Оксана Ступак у партнерстві з Педагогічним факультетом Карловського університету представила результати грантового наукового дослідження з адаптації українських дітей дошкільного віку до чеських закладів дошкільної освіти, що проводилося у період з 15 червня по 30 грудня 2023 року.

Методом глибинних напівструктурованих інтерв'ю з українськими батьками в кількох регіонах Чеської Республіки з’ясовувалися дослідницькі питання щодо:
📍стратегій, які використовували українські біженці під час пошуку ЗДО;
📍 форм капіталу, що були використані для інтеграції дитини в ЗДО;
📍 різниці в організації освітнього процесу українських і чеських ЗДО;
💐☺️ Подяка Оксані Ступак за представлення результатів наукового дослідження! Зичимо Вам нових цікавих і успішних досліджень!