Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Консультація з підсумкової атестації для студентів-випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності "Дошкільна освіта" (18.04.23)

📚🔎 1️⃣8️⃣ квітня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року викладачі кафедри дошкільної освіти доц. Вікторія Ходунова, доц. куратор Вікторія Гальченко, асист. куратор Галина Шелепко провели консультацію з підсумкової атестації для студентів-випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету груп 25 змдш та 28 змдшЛуб.

консультація ПА 18.04.23 1консультація ПА 18.04.23 1