Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Державна атестація спеціальності «Дошкільна освіта»

Державна атестація спеціальності «Дошкільна освіта»

ДА спец ДО 1

На факультеті педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова триває державна атестація спеціальності «Дошкільна освіта» і співпраця зі стейкхолдеркою (представником академічної спільноти) завідувачкою кафедри практичної психології ДВНЗ ДДПУ Панасенко Еліною Анатоліївною, яка очолює екзаменаційну комісію. Освітянська спільнота активно та професійно реагує на пандемічні виклики. Комплексний кваліфікаційний екзамен проходить в online режимі. Здобувачі магістерського рівня спеціальності «Дошкільна освіта» денної та заочної форм навчання – майбутнє нашого дошкілля, перспективні практики та талановиті майбутні науковці, які розкрилися та професійно самоствердилися у стінах факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова. Бажаємо їм успіху! Прагнемо до досконалості (excellence).

ДА спец ДО 2

ДА спец ДО 3