Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Оголошення та події кафедри ДО Бінарна лекція «під блакитним небом» на тему «Оживлення найефективніших методів виховання та навчання дітей дошкільного віку»

💚💛 Впроваджуючи педагогічні ідеї видатного педагога В. Сухомлинського, доцентка Софія Довбня та викладачка Ірина Кузьменко провели для здобувачів першого (бакалаврського») рівня вищої освіти спеціальності «Дошкільна освіта» бінарну лекцію «під блакитним небом» на тему: «Оживлення найефективніших методів виховання та навчання дітей дошкільного віку».

В еко аудиторії посеред унікального ботанічного саду НУБіП України в оточенні рідкісних таксонів і міфологічних скульптур у взаємодії «викладачі-студенти» за допомогою інтерактивних вправ «Відкритий мікрофон», «Обміняємося думками», «Поняття про...», «Два – чотири – всі разом» здобувачі першого курсу мали можливість продемонструвати компетентності з вище зазначеної теми, охарактеризували ознаки «доброго методу» – відкритість, гнучкість інтелектуальний інтерес, єдність цілей, відповідальність за наслідки власної педагогічної діяльності. Словом, за твердженням американського філософа, психолога та реформатор освіти Джона Дьюї «…метод викладання – це мистецтво інтелектуального спрямовування діяльності педагога до мети».

Позитивні емоції під звуки природи – супроводжували студентів під час лекційного заняття на свіжому повітрі.

Бінарна лекція ДО 05.2024 6

Бінарна лекція ДО 05.2024 6Бінарна лекція ДО 05.2024 6Бінарна лекція ДО 05.2024 6Бінарна лекція ДО 05.2024 6