Вітаємо завідувачку кафедри з нагородженням!👏🏻

За вагомий особистий внесок у розвиток університету і досягнення високих показників у професійній діяльності завідувачка кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету, докторка педагогічних наук, професорка Цвєткова Ганна Георгіївна нагороджена Подякою ректора Українського державного університету імені Михайла Драгоманова В.П.Андрущенка.

Вельмишановна Ганно Геогіївно, прийміть від колективу кафедри дошкільної освіти найщиріші вітання із почесною нагородою та побажання творчої наснаги та подальших успіхів! Нехай Ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців дошкільної освіти і надалі служитиме розвитку університету та зміцненню нашої держави. Зичимо Вам міцного здоров'я, любові, злагоди і благополуччя.

Подяка Цвєткова 25.10.23