Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Наукова робота викладачів кафедри ДО Про освітнє середовище закладу дошкільної освіти у Чехії на лекції докторки педагогічних наук, доцентки Оксани Ступак (2.03.23)

2 березня 2023 року викладачі кафедри дошкільної освіти та студенти спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету мали можливість поринути у надзвичайний цікавий світ закладу дошкільної освіти у Чехії на лекції спікерки, докторки педагогічних наук, доцентки Оксани Ступак.

Оксана Юріївна презентувала яскраве комфортабельне освітнє середовище, в якому діти дошкільного віку: відчувають себе щасливими, граючись у різноманітні іграшки, відпочиваючи у зоні релаксу та на підлозі, снідаючи разом з мамою власне приготовлене печиво, даруючи від себе подарунок іменнику, слухаючи казки від бабусі, одягаючи різноманітні костюми та змінний одяг для прогулянки.

Переймаючи європейський досвід, ми збагачуємо дошкільну освіту в нашій країні, при цьому зберігаємо свою ментальну унікальність.

Відео на сторінці кафедри у Facebook: https://fb.watch/j6R7N2ZjrP/