Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Наукова робота викладачів кафедри ДО Лідерство починається з особистих та професійних якостей керівника

Лідерство починається з особистих та професійних якостей керівника

У цьому 21 лютого 2023 року переконалися учасники онлайн-семінару «Лідерство в дошкіллі», спікеркою якого була завідувачка кафедри дошкільної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, докторка педагогічних наук, професорка Ганна Цвєткова.

У своєму виступі спікерка не тільки розкрила орієнтири успішного керівника, структуру керівництва і лідерства, важливість командної роботи для керівника та вихователів, а й активізувала учасників цікавими кейс-завданнями.

Керівник закладу освіти є ключовою фігурою особистістю-фасилітатором, який підвищує свій авторитет серед колег, мотивує вихователів до розвитку здібностей дитини, налагоджує командну роботу, сприяє відчуттю значущості кожного члена колективу, стимулює професійне самовдосконалення вихователів, розуміє своїх колег.

Ганна Георгіївна під формулою успішного керівника вважає, що лише любов до життя та професії у поєднанні з цілями, однодумцями, реальними дедлайнами, сміливістю, помилками, прикладом, надією, відкритістю, фасилітацією, щирістю сприятимуть успіху. Що ще на вашу думку сприятиме успіху в діяльності педагогічного колективу?

Дякуємо нашим стейкхолдерам – управлінню Державної служби якості освіти у Київській області за організацію та участь! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю заради вдосконалення якості вищої та дошкільної освіти!

Відео: https://fb.watch/j6QYfs43_Y/