Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Академічна мобільність Наша традиційна рубрика про академічну мобільність (22.02.23)

Наша традиційна рубрика про академічну мобільність (22.02.23)

Студенти третього курсу Іра Вака та Оля Пінчук спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету діляться світлинами:

"Ми завітали до Karlsvika – місця з надзвичайними краєвидами, дізнались більше про скандинавську культуру, відчули себе в центрі подій відомих міфів. Дізнались більше про моря, а також про ігри дітей, які можуть бути небезпечними для них".

Тема лекції: "Seascapes – Myths and landscape".

Куратор академічної групи: Тетяна Козак кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти.

Академічна мобільність УДУ імені Михайла Драгоманова та University of South-Eastern Norway/Університет Південно-Східної Норвегії.

Програма: Outdoor Education and Experiential Learning in Schools and Kindergartens/Навчання на природі та експериментальне навчання в школах і дитячих садках.

АМ Норвегія ДО 22.02.23 1