Ви тут:  Головна Аспірантові Оголошення й події 15.05.21 📅 До Дня Європи : Європейські цінності різноманіття та інклюзії в освіті

Шановні колеги!

З нагоди святкування Дня Європи та за результатами навчального візиту до Італії буде проведено

Міжнародний круглий стіл

«ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ ІНКЛЮЗІЇ ТА РІЗНОМАНІТТЯ В ОСВІТІ: УРОКИ ДЛЯ УКРАЇНИ»

для студентів, здобувачів, викладачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників

м. Київ, Україна, м. Генуя, Італія

15 травня 2021 року

Круглий стіл проводиться з нагоди святкування Дня Європи в рамках імплементації проєкту напряму Жана Монне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» Erasmus+ Jean Monnet Project “European Values of Diversity and Inclusion for Sustainable Development” (EVDISD)  620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT та у співпраці із проєктом- Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій» “Social and Cultural Aspects of European Studies”(SCAES) 620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR.

Запрошуємо долучатись!

Best regards,