7 квітня 2025 року аспірантка 4-го курсу кафедри дошкільної освіти Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Наталія Журавель виступила на загальноуніверситетському пленарному засіданні звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2025».
Тема її доповіді – «Перспективи використання позитивного досвіду університетів Австралії з формування професійної компетентності в майбутніх бакалаврів англійської філології в Україні».
8 квітня 2025 року на Педагогічному факультеті було проведено пленарне засідання в рамках щорічної Звітно-наукової конференції студентів та аспірантів УДУ імені Михайла Драгоманова «Освіта і наука – 2025» у змішаному форматі: в аудиторії 320 центрального корпусу університету та дистанційно в Google Meet із записом відеотрансляції.
25 березня 2025 року на базі Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулася ХІІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція з міжнародною участю «Науковий простір студента: Пошуки і знахідки». Захід об'єднав понад 500 студентів, аспірантів та молодих науковців з різних регіонів України та зарубіжжя, створивши платформу для обміну ідеями, обговорення сучасних викликів та презентації інноваційних підходів у педагогічній науці.
6 грудня 2024 року Педагогічний факультет УДУ імені Михайла Драгоманова виступив партнером і активним учасником VІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Професіоналізм педагога в умовах освітніх інновацій», що проходила 6–7 грудня 2024 року у м. Слов'янськ та була організована кафедрою теорії і практики початкової освіти факультету початкової, технологічної та професійної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» за підтримки провідних освітніх установ України та зарубіжжя.
3 грудня 2024 року відбулося засідання секції «Педагогіка та психологія» ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «PROКИЇВ» в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова, який від дати свого заснування, а саме 4-го грудня 1834 року, і протягом усіх 190 років був і залишається осередком провідних ідей розвитку й удосконалення педагогічної освіти в Україні.