Тривають інтерактивні лекційно-тренінгові заняття з «Психологічної допомоги особистості при переживанні травматичного досвіду» в межах реалізації проєкту «EU4YOUTH – Post-conflict Education and Trauma-Informed Pedagogy Programme»
У рамках міжнародного проєкту «EU4YOUTH – Post-conflict Education and Trauma-Informed Pedagogy Programme», що реалізовується у партнерстві між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Університетом Вітаутаса Магнуса (Литва), відбувається справжнє перезавантаження знань із психологічної допомоги при переживанні травматичного досвіду.
Інформаційні дні щодо нових конкурсів програми Горизонт Європа
Шановні колеги!
Протягом найближчих 30 днів будуть оприлюднені робочі програми конкурсів 2025 року програми Горизонт Європа. А Європейська Комісія у травні буде проводити тематичні інфодні.
🔘 Основне посилання до переліку заходів ЄК тут⤵️
https://research-and-innovation.ec.europa.eu/events/horizon-europe-info-days_en
Педагогічний факультет представляє свої наукові доробки в Оксфорді
20 лютого 2025 року професор Олена Матвієнко взяла участь у Міжнародній науковій конференції «Досягнення науки, техніки та суспільства», що відбулася в місті Оксфорд, Велика Британія. Ця конференція є важливим майданчиком для обговорення актуальних наукових досліджень та обміну досвідом між науковцями з різних країн.
Запрошуємо викладачів ЗВО взяти участь у міжнародному онлайн-стажуванні «Використання сучасних цифрових освітніх технологій у навчальному процесі ЗВО» (Україна-Польща)
Міжнародне стажування «Використання сучасних цифрових технологій в освітньому процесі» організовується на базі Європейської асоціації інноваційної освіти (Україна) у співпраці з Вищою соціально-економічною школою (Польща) та триватиме з 12 квітня до 31 травня 2025 року. Програма включає 6 навчальних модулів і передбачає 180 годин роботи (6 кредитів ECTS).
Презентація Програми імені Фулбрайта в Україні (16.04.2025)
Відділ міжнародного співробітництва та євроінтеграції інформує, що 16 квітня об 11:00 в 231 аудиторії (Зала засідань Вченої ради центрального корпусу університету) відбудеться презентація «Програма імені Фулбрайта в Україні: можливості навчання, стажування, проведення досліджень в університетах США».
Під час заходу буде представлено можливості професійного розвитку, що їх надає Програма імені Фулбрайта; окремі програми для українських студентів, аспірантів, викладачів та науковців; умови участі у конкурсах на здобуття фулбрайтівських стипендій та вимоги до заявників; фулбрайтівський досвід та його впровадження в Україні тощо. Учасники заходу також матимуть можливість поставити доповідачеві свої запитання про програми.