Ви тут:  Головна Центр Ψ Центр психологіїчної підтримки Психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час війни (відеозаняття) (#ПФ_УДУ)

центр психологічної підтримки ПФ УДУ

Постійна дія травматичного стресового фактору, пов’язаного з військовим нападом росії на нашу рідну країну, спричиняє емоційне чи професійне вигорання, відчуття апатії, страху, тривоги, перевтоми у всього населення України, зокрема, у вчителів, дітей та їхніх батьків. Як наслідок, це впливає на ефективність освітнього процесу.

Зважаючи на вищевикладене, на замовлення вчителів ЗЗСО м. Києва доцентом кафедри практичної психології Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова Євтушенко Іриною Володимирівною було проведено вебінар на тему «Психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час війни». Заняття має практико-зорієнтований характер, у ході якого презентовано основні способи надання психологічної допомоги; особливості взаємодії з дітьми молодшого шкільного та підліткового віку, які перебувають в умовах постійної дії стресових факторів; особливості спілкування між дітьми та значущими для них дорослими у різних життєвих ситуаціях.

Пропонуємо відеозапис заняття.