Ви тут:  Головна Студентові О г о л о ш е н н я ! Початок нового 2023/2024 навчального року на Педагогічному факультеті УДУ імені Михайла Драгоманова (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)

Розпорядження №10 від 30 червня 2023 р. ↓PDF

1 вересня – це день, який із нетерпінням чекають здобувачі освіти різних вікових категорій. Це символ початку нового етапу у житті, час нових знань, зустрічей та можливостей.

Дорогі студенти! Шановні колеги!

На жаль, вже другий рік поспіль новий навчальний рік в Україні стартує в умовах війни. Отже ми маємо подбати не лише про якість навчання, а й попіклуватися про захист наших здобувачів і освітян.

З метою гарантування безпечних умов навчання та праці для всіх учасників освітнього процесу проведення навчальних занять в УДУ імені Михайла Драгоманова здійснюватиметься у гнучкому змішаному форматі з використанням дистанційних технологій згідно із безпековою ситуацією.

Початок 2023 24 н.р. ПФ УДУ

Зауважимо, що освітній процес для студентів першого року навчання (бакалаврів і магістрів) проходитиме виключно очно в авдиторіях на нижніх поверхах навчальних приміщень, або ж у Центральному корпусі університету. Лекції для здобувачів 2-4 курсів читатимуться онлайн. Практичні, семінарські, лабораторні заняття проводитимуться викладачами в очному режимі (Розпорядження №10 від 30 червня 2023 р.). Ознайомитись із розкладом зможете на сайті в розділі Студентові (п. Освітній процес) згодом, наразі інформація оновлюється.

До уваги студентів усіх курсів, які потребують проживання у гуртожитку! Обов'язково переконайтеся в тому, що ви є у списках на поселення. Списки ви знайдете у студентському телеграм-каналі PF_UDU за покликанням.

Для студентів початок нового навчального року – це час нових завдань та викликів. Потрібно буде опанувати новий матеріал, адаптуватися до нового середовища та знайти баланс між навчанням, роботою та особистим життям.

Пропонуємо декілька порад для студентів, що допоможуть успішно розпочати новий навчальний рік:
🫴 Встановіть цілі на рік. Чого ви хочете досягти в новому навчальному році? Чи маєте бажання підвищити свій середній бал, вступити до магістратури, чи просто отримати задоволення від навчання? Визначивши свої цілі, ви зможете спланувати свій час і зусилля.
🫴 Сплануйте свій час. Університетське життя може бути дуже насиченим. Вам потрібно буде знайти час для навчання, роботи, особистого життя та відпочинку. Створіть графік, який допоможе вам розподілити свій час й уникнути перевантаження.
🫴 Знайдіть підтримку. Навчання в університеті може бути складним. Сміливо звертайтеся за підтримкою до викладачів, одногрупників, друзів або сім'ї.
🫴 Не бійтеся нових викликів. Університет – це час для експериментів і самовираження. Не бійтеся пробувати нове, навіть якщо вам страшно або некомфортно.

Для наших першокурсників кілька додаткових порад:
🫴 Ставте запитання. Якщо вам щось незрозуміло, не соромтеся запитати свого куратора чи викладача.
🫴 Будьте активними на заняттях. Не бійтеся брати участь в обговореннях і задавати запитання. Це допоможе вам краще зрозуміти матеріал і зацікавити викладачів у вас.
🫴 Приєднуйтесь до студентських організацій. Це чудовий спосіб знайти нових друзів, дізнатися більше про свій університет й отримати новий досвід.

Із будь-якими запитаннями звертайтеся у чат студентів ПФ за покликанням: https://t.me/+t8sF81MPmVtjODI6

Початок нового навчального року – це час нових можливостей. Скористайтеся цим часом, щоб розвиватися, вчитися і досягти своїх цілей.

Бажаємо всім учасникам освітнього процесу, а також причетним до його організації успішного початку нового навчального року, наснаги та незгасимої віри в наші сили, потенційні можливості, а також упевненості, щирого прагнення до нових знань і здобутків, справжніх перемог заради гідного і щасливого майбутнього під мирним блакитним небом України!