Ви тут:  Головна Офіс факультету Декан

Декан

Декан педагогічного факультету УДУ імені М. П. Драгоманова

професор, кандидат педагогічних наук

Олефіренко Тарас Олексійович

Олефіренко

Контакти:
Телефон: (044) 486-58-94
Факс: (044) 486-58-94
Секретар: (044) 486-40-06
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 


Олефіренко Тарас Олексійович

Народився 09 грудня 1985 року в м. Богуславі Київської області.
У 2008 році закінчив Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова. За фахом – викладач технічних дисциплін, інформаційної техніки, креслення та безпеки життєдіяльності.

Кандидат педагогічних наук (2012 р.), дисертація на тему “Формування графічних компетентостей у майбутніх учителів технологій” за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика навчання професійної освіти під керівництвом член-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора В. К. Сидоренка. Доцент кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки (2014 р.). Професор кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки (2016 р.)

 

Член редакційної колегії науково-методичного журналу «Трудова підготовка в рідній школі» видавництво "Педпреса". 

Стаж науково-педагогічної діяльності понад 14 років.

 

З 2006 року працював на посадах вчителя загально-освітнього закладу середньої освіти, лаборанта, завідувача лабораторією, викладача, старшого викладача, доцента. З 2016 р. – професор кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки. З 2012 р. – начальник Навчально-методичного центру та відповідальний секретар Приймальної комісії НПУ імені М. П. Драгоманова. Нині декан педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова.

 

Нагороди: нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти», «Почесна грамота Міністерства освіти і науки України», «Подяка Міністерства освіти і науки України», «Подяка Голови Київської міської адміністрації», «Срібна медаль «М. П. Драгоманов», «Відзнака «Драгоманівська родина», «Орден Помісної Української Православної Церкви «Володимира Великого ІІІ ступеня» «Благословенна грамота та Хрест із відзнакою за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом» медаль «За жертовність і любов до України», медаль «За сумлінну працю».

 

Коло наукових інтересів: методологічні та методичні проблеми графічної підготовки; технічна та компютерна графіка; теорія і методика трудового навчання; забезпечення якості підготовки майбутніх учителів технологій; науково-методичні основи проектно-технологічної діяльності; проектування навчально-методичного забезпечення в закладах вищої освіти.

 

Викладає курси: «Основи комп’ютерної графіки», «Комп’ютерна графіка», «Інженерна та комп’ютерна графіка».

 

Основні наукові праці: Основні наукові здобутки Т. О. Олефіренка викладені у понад 35 наукових працях. Серед яких – 1 колективна монографія «Трудове навчання та креслення у контексті сучасних інновацій: теоретико-методичні аспекти», навчально-методичні посібники, навчальні програми та ін.