Ви тут:  Головна Конференції Підсумки проведення IX Всеукраїнської студентської конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» (2022)

28 квітня 2022 року на Педагогічному факультеті НПУ імені М. П. Драгоманова було проведено онлайнове пленарне засідання IX Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки». Це наш традиційний захід, який проводиться вже дев'ятий рік поспіль із метою обміну досвідом між майбутніми вчителями, вихователями, практичними психологами, які навчаються в педагогічних коледжах та університетах, налагодження співпраці та наступності в професійній підготовці.

студ конф 28.04.22 3

Із вітальним словом до всіх учасників конференції звернулися декан педагогічного факультету професор Олефіренко Тарас Олексійович та заступник декана з наукової роботи і міжнародних зв’язків, завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання професор Матвієнко Олена Валеріївна.

студ конф 28.04.22 3

Усі тяготи військового супротиву не стали на заваді науковим пошукам бакалаврів, магістрів та аспірантів педагогічних вишів України різних спеціальностей. Здобувачі активно долучилися до участі та мали можливість поділитися з аудиторією цікавими та змістовними доповідями. У рамках пленарного засідання кращими студентами педагогічних коледжів та університетів України було представлено наукові доповіді та їх емпіричні дослідження в галузі початкової освіти, дошкільної освіти, практичної психології та образотворчого мистецтва.

ПРОГРАМА Конференції ()

ВІДЕОЗАПИС Концеренції ()

Посилання на матеріали IX Всеукраїнської науково-практичної студентської конфереції "Науковий простір студента: пошуки і знахідки" (28 квітня 2022):

Електронний збірник + СЕРТИФІКАТИ (↓)

студ конф 28.04.22 3

Бажаємо всім учасникам подальшого наукового зростання, міцного здоров’я та мирного неба!!!

До нових зустрічей!!!