Ви тут:  Головна Конференції Міжвузівський науковий семінар-практикум у Чернігівському колегіумі (20.10.17)

Міжвузівський науковий семінар-практикум у Чернігівському колегіумі (20.10.17)

Чергінівський колегіум 2017

      20 жовтня 2017 року у Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка до 60-річчя факультету початкового навчання відбувся Міжвузівський науковий семінар-практикум «Інтегрований контекст навчання: теорія і практика».
      У підготовці і проведенні семінару взяли участь Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

   Мета наукового семінару-практикуму – обговорення проблем підготовки майбутніх учителів початкової школи в умовах інтеграційних змін.
    З вітальним словом до учасників семінару звернулися ректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка академік М.О.Носко і декан факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова академік В.І.Бондар.

Чернігів2017 2

    Були визначені різні теми для обговорення, та основна увага зосереджувалася на підготовці майбутніх учителів початкової ланки освіти до роботи в Новій школі. Учасники семінару ознайомилися з особливостями проведення учителями інтегрованого курсу «Я досліджую світ» та ранкових зустрічей у пілотних класах за програмою «Нова українська школа».

Чернігів2017 6 Чернігів2017 9

   У роботі семінару від НПУ імені М.П.Драгоманова взяли участь: декан факультету педагогіки і психології академік В.І.Бондар, завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання професор І.М.Шапошнікова, професор О.В.Матвієнко, доценти Т.М.Васютіна, Л.І.Телецька, О.М.Лук'янченко та ін.; завідувач кафедри української мови та методики навчання професор Г.В.Семеренко, професор А.П.Каніщенко, доцент М.І.Чабайовська; професор кафедри психології і педагогіки М.М.Марусинець, викладач О.В.Чистяк та ін.; бакалаври А.А.Тимошенко, О.Є.Геращенко та ін.

Чернігів2017 1 Чернігів2017 5