27 березня студенти 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта разом із куратором доцентом Вікторією Григоренко за підтримки завідувачки кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки професора Олени Матвієнко відвідали тренінг із креативності в Маріупільському державному університеті. Це був не лише корисний, а й надзвичайно натхненний досвід. Команда кафедри ПОІП Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова занурилася в атмосферу іншого університету, відчула його ритм життя, познайомилася з викладачами та студентами, обмінялася думками й поглядами. Такі зустрічі завжди відкривають нові перспективи, допомагають вийти за межі звичного і подивитися на професійний розвиток під новим кутом.
Детальніше: Креативність без меж: досвід участі у тренінгу команди Педагогічного факультету
Сьогодні згадуємо Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, чий талант, слово і боротьба стали символом українського духу та свободи. Його поезія надихає покоління, нагадуючи про важливість єдності, правди й любові до України.
«Борітеся – поборете, вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!» – ці рядки актуальні й сьогодні, адже вони закликають нас не здаватися та гідно йти до світлого майбутнього.
Студенти першого курсу, 13 ПН групи, кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова долучилися до вшанування пам'яті Тараса Шевченка та закликають усіх: читайте вірші Великого Кобзаря, діліться улюбленими рядками та зберігайте його слова у серці!💙💛
У Національному музеї літератури України 21 лютого о 14:00 відбувся літературно-мистецький захід «Українська мова – мова свободи і волі» до Міжнародного дня рідної мови. До зустрічі долучилися студенти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.
Міжнародний день рідної мови – не лише свято, а й можливість нагадати сучасному світу про значущість збереження мовного різноманіття та культурної ідентичності. Українська мова століттями продовжує передаватися від покоління до покоління, протистоїть ворожій пропаганді та захищає національні цінності. Українська – мова свободи і волі, а також могутня зброя українського народу в боротьбі за незалежність і перемогу. росія століттями намагалася знищити разом з мовою наше культурне національне обличчя, русифікувати українців, спотворити факти нашої історії.
Детальніше: Студенти факультету на літературно-мистецькому заході до Міжнародного дня рідної мови
2️⃣4️⃣⏺️0️⃣2️⃣⏺️2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣
День, що розділив час на
"Д О" і "П І С Л Я"
🔴Кожен із нас пам’ятає цей ранок.
Дзвінки рідним, зібрані нашвидкуруч речі, розгублені погляди й невимовний біль у грудях.
Те, що здавалося неможливим, стало реальністю. І з того моменту життя вже ніколи не було таким, як раніше.
Але попри страх і невідомість, ми вистояли. Ми навчилися жити в нових умовах, допомагати одне одному, боротися й вірити 🇺🇦
У кожного з нас – своя історія цього дня. У когось він почався з вибухів за вікном, у когось – із дороги в невідомість, а хтось одразу став до бою, захищаючи своє місто. Всі ці історії важливі. Всі вони – частина нашої спільної пам’яті, нашого болю й нашої сили.
Ми вважаємо, що світ 🌎 має знати про це. Про те, як один день змінив нас назавжди. Про те, що цей біль, ця боротьба і ця незламність – тепер назавжди в наших серцях.
Ми знаємо, що у кожного з вас 24 лютого залишило слід у пам’яті.
🖥 Якщо хочеш поділитися своєю історією – розкажи її. Виклади пост у себе на сторінці та відміть наш Instagram.
Твої слова – це ще один голос правди, який не можна заглушити.
Разом ми – С И Л А!
З любов'ю #твій_пф💙
Відбулася знакова зустріч випускників бакалаврату спеціальності 013 "Початкова освіта" із заступницею декана з наукової роботи та міжнародних звʼязків, завідувачкою кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки, докторкою педагогічних наук, професоркою Оленою Валеріївною Матвієнко та гарантом освітньо-професійної програми "Початкова освіта" другого (магістерського) рівня вищої освіти, кандидаткою педагогічних наук, доценткою Оксаною Григорівною Коханко.