Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Студентське життя Волонтерська діяльність Результати Благодійної акції «Дитинство – крок у майбутнє» на Педагогічному факультеті

16 вересня 2023 року діти прифронтового міста Слов’янська радісно зустрічали волонтера з Києва – викладача кафедри дошкільної освіти Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова – Віталія Клака. Пакунки з канцелярським приладдям, дитячим одягом, іграшками, книжками та смаколиками отримали дітлахи в подарунок від студентів та викладачів дружної Драгоманівської родини. Потішив дітей і Пес Патрон (який завітав разом із аніматорською групою в рамках Акції як сюрприз від волонтерів), з яким діти танцювали, грали в ігри, раділи спілкуванню – такому важливому під час війни.

благ акція ДО 16.09.23

Особливо малят привабили яскраві книжечки, автором яких є кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти Ірина Товкач. Ці посібники важливі не тільки для розвитку мовлення дітей, а й для психологічної підтримки дітей та їхніх батьків в умовах війни.

благ акція ДО 16.09.23благ акція ДО 16.09.23благ акція ДО 16.09.23

Цей захід було організовано командою викладачів та студентів Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова спільно з Благодійним фондом Волинської області «BeeSafe» (представник – волонтер Віталій Клак) та Благодійним фондом «Слов’янська мрія» (директорка Євгенія Алфімова). Завдяки злагодженим спільним діям дитяче свято пройшло успішно – море позитивних емоцій, веселих усмішок, незабутніх вражень. Запорукою ефективності Акції стала кропітка волонтерська робота викладачів та студентів Педагогічного факультету на чолі з деканом професором Тарасом Олефіренком та за активної участі студпарламенту (голова – Анна Радченко).

благ акція ДО 16.09.23

Зокрема, викладачами та студентами кафедри дошкільної освіти, яку очолює професорка Ганна Цвєткова, було вкотре запущено в дію щорічну благодійну акцію «Дитинство: крок у майбутнє», ініційовану студентами спеціальності «Дошкільна освіта» ще у 2009 році. Уже 14-й рік поспіль ця Благодійна акція (керівник – доцент Вікторія Гальченко) підтримує обездолених дітей Києва й Київської області. А під час пандемії студенти розширили коло взаємодії: перейшовши у мережу Фейсбук, проводили свої заходи до Дня Святого Миколая онлайн, демонструючи для малечі всього світу відеоказки, створені власними зусиллями.

благ акція ДО 16.09.23 благ акція ДО 16.09.23 благ акція ДО 16.09.23

Ось і цього разу після оголошення Акції щиросердні пані та панянки спеціальності «Дошкільна освіта» (Вікторія Агіляр-Туклер, Ірина Кузьменко, Вікторія Гальченко, Богдана Глушко, Валерія Гайналій) зібралися разом в одному з торгівельних центрів Києва для підготовки подарунків для дітей Слов’янська. Вклавши кропітку працю та частинку свого серця, залюбки підготували для дітей «чарівні пакунки», такі важливі й підтримуючі у важкі воєнні часи.

благ акція ДО 16.09.23

А магістрантка другого року навчання спеціальності «Дошкільна освіта» Ольга Винар, власноруч виготовила для наших захисників набори «сухих борщів», які разом із подарунками дітям та іншою волонтерською допомогою воїнам відправила від гуманітарного корпусу у п’ятницю 15 вересня доцент Вікторія Ходунова.

благ акція ДО 16.09.23

Висловлюємо всім, хто долучився до Акції, щиру подяку. Низький уклін за велике серце й безмежну любов до дітей. Нехай Господь дарує й Вам у відповідь благополуччя в усіх добрих справах.

Благодійна акція триває. Наступні заходи будуть приурочені до Дня дитини та Дня Святого Миколая у грудні 2023 року. Сподіваємося на вашу подальшу підтримку. Разом до Перемоги!

Автор статті – доцент кафедри дошкільної освіти

Вікторія Миколаївна Гальченко

Долучайтеся до волонтерських проєктів разом із Педагогічним!

Відеоогляд↓