Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Звіти практик. Конференції Підсумкова конференція з виробничої педагогічної практики студентів 3 курсу заочної форми навчання (3зпш, 3зпмс) (24.04.2024)

✅24.04.2024 року відбулась підсумкова конференція з виробничої педагогічної практики студентів 3 курсу заочної форми навчання (3зпш, 3зпмс). Загальний керівник практики доц. В.Є. Григоренко привітала студентів із успішним завершенням практики. У своїх виступах студенти презентували здобутий педагогічний досвід, особисті досягнення, демонстрували презентації, фото- та відеозвіти. Ділилися враженнями про педагогічні колективи шкіл. Серед цікавинок слід відзначити такі: в одній із шкіл заведено, що по понеділках до усіх звертається директор з побажаннями на цілий тиждень; в іншій школі випускники зробили подарунок - запис своїх голосів, де оголошують початок уроку, перерви під музичний супровід. Практиканти відмітили сприятливу атмосферу для проходження практики - вчителі початкових класів ділилися досвідом, підтримували, навчали, надавали рекомендації.

🫶 Вітаємо всіх здобувачів вищої освіти з успішним завершенням виробничої практики та бажаємо невтомного прагнення до нових знань та особистісного зростання!🤗

НАПН Карпенко 24.04.24 2