Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Звіти практик. Конференції Настановча конференція з виробничої переддипломної практики для студентів 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності "Початкова освіта" (21.09.23)

21 вересня 2023 р. відбулась настановча конференція з виробничої переддипломної практики для студентів 2 курсу денної форми навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності "Початкова освіта". Метою переддипломної практики є корекція та удосконалення теоретичних знань, отриманих студентами у процесі вивчення освітніх компонентів загального та фахового циклу дисциплін; формування умінь, навичок та досвіду здійснення професійно-педагогічної та експериментально-пошукової діяльності, зокрема, проведення формувального та контрольного етапів педагогічного експерименту, аналіз їхніх результатів, формулювання висновків та методичних рекомендацій;  формування здатності використовувати засоби партнерства та потенціал педагогічного наставництва та супервізії у взаємодії зі студентам бакалаврату під час їхньої виробничої практики; ознайомлення з технологіями управління освітнім процесом у початковій школі.

Бажаємо успіхів у реалізації завдань практики керівникам та студентам!!!

П дип пр Мг 2к ПО 21.09.23 1