Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Звіти практик. Конференції Настановча конференція з виробничої педагогічної практики студентів 4 курсу ОП "Початкова освіта" д.ф.н. (13.02.2024)

13.02.2024 р. відбулась настановча конференція з виробничої педагогічної практики для студентів 4 курсу денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності "Початкова освіта". Керівник практики, доцент В.Ф. Чайченко озвучила наказ по університету у якому зазначено перелік навчальних закладів закріплених за студентами. З вітальним словом до студентів звернулася гарант освітньо-професійної програми "Початкова освіта" доц. І.М. Янковська. Інна Миколаївна ознайомила з вимогами щодо оформлення звітної документації, яку студентам-практикантам потрібно надати наприкінці практики. Методист кафедри доц. О.Г. Коханко надала студентам слушні методичні поради стосовно їх роботи у школі, щодо організації та здійснення дослідницької та виховної роботи у закріпленому класі. Оксана Григорівна ознайомила присутніх із запланованими студентськими конференціями та можливістю подання тез та виступів на конференції в межах своєї науково-дослідної роботи. Також методист кафедри доц. Т.В. Коваль звернула увагу студентів на завданнях, що стосуються організації та проведення роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Для студентів також був проведений інструктаж з техніки безпеки та охорони праці під час проходження виробничої педагогічної практики. Бажаємо нашим студентам успіхів та удачі, впевненості у своїх силах, переконаності у правильності обраного професійного шляху. І чекаємо усіх на звітній конференції про виробничу педагогічну практику.

Наст конф 4к Чайченко 13.02.2024 1