Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Практика Звіти практик. Конференції Настановча конференція з навчальної педагогічної практики «Адаптація першокласників в умовах НУШ» (3-ПН; 29.08.22)

29 серпня 2022 року відбулась настановча конференція з навчальної педагогічної практики «Адаптація першокласників в умовах НУШ» зі студентами 3-го курсу денної форми навчання педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта». Метою даного виду практики є підготовка студентів до виконання основних функцій майбутньої фахової діяльності, яка здійснюється на цій практиці під час ознайомлення здобувачів вищої освіти з особливостями організації освітнього процесу в Новій українській школі та їх впливом на адаптацію дитини до нових умов протягом перших тижнів її перебування у школі. Керівник практики, доцент Тесленко Тетяна Василівна, розкрила завдання практики, познайомила зі змістом практики, звітною документацією, яку мають здати студенти після проходження цього виду практики. Керівники практики Янковська І.М та Себало Л.І. привітали студентів з початком нового навчального року, розповіли про особливості організації практики в умовах військового стану в базових закладах освіти міста Києва, де наші студенти будуть проходити даний вид практики з 1 вересня по 14 вересня 2022 року.

практика наст к 29.08.22 3 пн