Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Науково-дослідна лабораторія НУШ Потенціал фахових методик для НУШ Готьова лекція стейкхолдера Поліни Соколовської «Досвід використання цифрових платформ і нейромереж у роботі з молодшими школярами» (6.10.23)

лекція зум 6.10.23 3

6 жовтня о 15.30 у змішаному форматі відбулася гостьова лекція стейкхолдера спеціальності 013 «Початкова освіта» Соколовської Поліни Олександрівни, вчителя І категорії приватної школи «Мідгард», випускниці Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова на тему: «Досвід використання цифрових платформ і нейромереж у роботі з молодшими школярами».

Пані Поліна на прикладах з власної практики висвітлила особливості застосування цифрових технологій на математиці, українській мові, в курсі «Я досліджую світ», переконала глядачів у важливості їх використання для мотивації учнів до навчання та тестування їхніх досягнень, проілюструвала можливості штучного інтелекту для підготовки вчителя до уроків. Також цікавим було для слухачів потрапити у атмосферу освітнього процесу в приватному закладі освіти, де вчитель має ідеальні умови для творчості у професії.

Зустріч відбулася за сприяння завкафедрою професора Олени Матвієнко у межах вибіркової дисципліни «Цифрові ресурси у професійній діяльності вчителя початкової школи» (професор Тетяна Васютіна) для слухачів курсу магістрів-перехресників 2-го року навчання та усіх охочих майбутніх учителів різних курсів.