Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Науково-дослідна лабораторія НУШ Підготовка «агентів змін» для НУШ Співпраця викладачів кафедри педагогіки і методики початкового навчання з МОН України та фондом Lego Foundation

З 8 грудня 2021  р. розпочинається тренінг для викладачів закладів вищої освіти в рамках підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які здійснюють фахову підготовку за спеціальністю 013 Початкова освіта, що стало можливим завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України з Фондом LEGO Foundation та Педагогічним факультетом НПУ ім. М. Драгоманова. Метою такої взаємодії є забезпечення сталих, стійких і тривалих змін в освіті та надання можливості нашому педагогічному університету бути драйвером сучасних освітніх трансформацій.

Так, викладачі кафедри педагогіки і методики початкового навчання, завдяки ініціативі завідувача кафедри професора Олени Валеріївни Матвієнко, увійшли до складу робочої групи (Наказ Міністерства освіти України № 928 від 26.09 2021 р). щодо впровадження освітніх компонентів з ігрових та діяльнісних методів навчання та розвитку в освітній процес закладів дошкільної, загальної середньої та вищої освіти. Ініціатива кафедри всебічно підтримується деканом факультету професором Тарасом Олексійовичем Олефіренком, оскільки готовність вчителя початкової ланки освіти до використання ігрових та діяльнісних методів навчання в освітньому процесі, здатність проєктувати та супроводжувати ігрову діяльність молодших школярів, зокрема засобами LEGO, є актуальними для реалізації ідей Нової української школи.

Бажаємо нашим викладачам успіхів у підвищенні професійного рівня!

Фото ЛЕГО ФОНД 2021