Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Абітурієнтові кафедри початкової освіти Вступ на магістерський рівень вищої освіти (консультація для студентів бакалаврату спеціальності «Початкова освіта»)

4 лютого 2022 року викладачі кафедри педагогіки та методики початкового навчання спільно з кафедрою педагогіки та методик навчання української й іноземних мов провели консультацію для студентів спеціальності «Початкова освіта» випускних курсів бакалаврського рівня щодо процедури вступу на магістерський рівень вищої освіти. Під час консультації доцент Григоренко В.Є. ознайомила студентів з особливостями вступної кампанії в НПУ імені М.П.Драгоманова у 2022 році; доцент Комогорова М.І. – з процедурою реєстрації та складання ЄВІ з іноземної мови; доцент Коханко О.Г. – з програмою вступного фахового випробування зі спеціальності «Початкова освіта».

конс вступ мг 04.02.22 1

Гарант ОП «Початкова освіта» магістерського ступеня доцент Коханко О.Г. познайомила студентів із перспективами їх навчання на другому рівні вищої освіти, змістовними освітніми курсами та видами педагогічних практик, що допоможуть майбутнім учителям сформувати у себе професійні здатності технологічного, інноваційного та дослідницького характеру.

конс вступ мг 04.02.22 1

Бажаємо усім студентам випускних курсів Педагогічного факультету успішно скласти державну підсумкову атестацію та отримати омріяний диплом!!! Студентів, що закінчили перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, запрошуємо продовжити навчання на другому (магістерському) рівні у нашій дружній Драгоманівській родині