Випускниця на гостинах (29.03.23)

випусниця Вікторія ГрохольськаСьогодні до нас на кафедру завітала одна з наших перших випускниць Вікторія Грохольська. Ми із зацікавленням відстежували карʼєру Вікторії. Вона з тих студентів, які з самого початку поєднують творчість із побудовою успішної бізнес моделі в мистецтві. Після завершення навчання Вікторія швидко стала відомою – любителі авторської іграшки у всьому світі полюбили її живі та характерні роботи в техніці фелтінгу. Потім вона заснувала свічкову майстерню SparkSoul і почала виготовляти оригінальні натуральні соєві свічки. Її бренд почав розвиватися досить стрімко, його впізнавали всі фанати вітчизняної продукції. Згодом Вікторія почала самостійно виготовляти авторські гіпсові кашпо для своїх свічок. Нещодавно вона запустила лінійку твердих парфумів, які також набирають популярності. Вікторія розповідає: "Паралельно розвиваюсь як Digital ілюстратор. Веду декілька проєктів. Створила ілюстрації до двох колод Таро – Оракул «Червона калина» та «Незламні». Ілюструю книгу для американського автора. Працюю над проєктом «Чарівниці», у якому дівчата в українському вбранні готують національні страви з різних регіонів України. Багато працюю на iPad в програмі Procreate". У планах Вікторії випустити електронну книгу «Посібник по Procreate», заснований на власному авторському досвіді. Отже, і методичний, і творчий мистецькій досвід став у нагоді нашій випускниці. А головне – атмосфера творчої свободи та підтримки розвитку індивідуальності студента, плекана нашою кафедрою. Пишаємося успіхами всіх наших випускників і завжди чекаємо їх на кафедрі.

випусниця Вікторія Грохольська