Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Студентська наука Засідання секції «Європейські цінності для сталого розвитку дитини дошкільного віку» Звітно-наукової конференції студентів і аспірантів «Освіта і наука – 2022»

12 травня 2022 року відбулося засідання секції «Європейські цінності для сталого розвитку дитини дошкільного віку» Звітно-наукової конференції студентів і аспірантів «Освіта і наука – 2022».

👩🏼‍💼🎙Відкрила зустріч завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти д.п.н, професор Цвєткова Г. Г., яка відзначила важливість віри кожного в себе і свою перемогу над будь-якими труднощами і викликами, побажала цікавих і змістовних доповідей.

👩🎙Модератор засідання к.п.н., доцент Левінець Н. В. звернула увагу присутніх на важливість наукового зростання студентів бакалаврату, набуття позитивного досвіду апробації результатів власних наукових досліджень шляхом виступу на конференціях.

🎙🤝Агіляр Туклер В.В. к.п.н., викладач кафедри висловила підтримку усім спікерам, вказала на необхідність студентів враховувати усі цінні поради і пропозиції, які вони отримають при обговоренні доповідей.

📲Технічну і організаційну підтримку роботи секції здійснювала Поліщук К. М.

👯‍♀До засідання приєдналися студенти денної і заочної форми, а також наукові керівники.

👩‍💻🌟В атмосфері відкритості, зацікавленості і дієвого співробітництва 3⃣5⃣ спікерів, презентували актуальні для сучасного дошкілля теми.

🕵‍♀На основі науково обґрунтованих результатів власних досліджень, студенти розробили рекомендації як для вихователів, так і батьків щодо різноманітних аспектів організації освітньої діяльності із дітьми дошкільного віку.👩‍👧‍👦👩‍👦‍👦👩‍👧👨‍👩‍👧‍👦

💁🏻‍♀Доповідачі обмінялися цінним науковим та практичним досвідом та збагатили уявлення про різноманітність форматів виступів перед аудиторією та оформлення презентації, отримали підтримку від колег та слухачів. Відмітимо активність студентів не лише під час виступів, а й у коментарях у чаті. 👍✍Кожен студент отримав схвальні відгуки і щиру подяку за вибір актуальної теми, змістовні презентації та нові знахідки.

🤗Висловлюємо вдячність студентам, які виступали і активно підтримували один одного, науковим керівникам за їхню допомогу у підготовці доповідей та науковий супровід під час виконання наукових досліджень, і усім причетним до організації наукової студентської діяльності.

🥰😉Бажаємо кожному із вас міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, нових відкриттів для вирішення актуальних проблем дошкільної освіти, нехай найвищі висоти Науки підкоряються вам.