Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Студентська наука На пленарному засіданні Звітно-наукової конференції студентів та аспірантів УДУ імені Михайла Драгоманова «Освіта і наука – 2023» (4.04.23)

У рамках проведення щорічної Звітно-наукової конференції студентів та аспірантів УДУ імені Михайла Драгоманова «Освіта і наука – 2023» 4 квітня відбулося пленарне засідання на педагогічному факультеті. У пленарному засіданні взяла участь магістрантка 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Кузьмишина Вікторія з доповіддю на тему «Формування культури управлінця закладу дошкільної освіти засобом інноваційної діяльності» (науковий керівник: завідувачка кафедри дошкільної освіти, докторка пед. наук, проф. Ганна Цвєткова).

освіта і наука 4.04.23 до 0

Магістрантка:

• докладно схарактеризувала компоненти управлінської культури;
  • презентувала приклад реалізації мотиваційно-ціннісного компоненту через практичні форми діяльності управлінця ЗДО, серед яких ментальні карти, коучинг, тренінг та інші;
  • довела ефективність впливу представлених методів на формування культури управлінця.

Дякуємо Вікторії за гідний виступ та бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!

освіта і наука 4.04.23 до 0