Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Стейкхолдери Міжнародні звіти щодо якості дошкільної освіти: особливості здійснення досліджень від глобального до локального рівнів (1.11.23)

🎓🌍🇺🇦🇸🇪 На основі міжнародного співробітництва та співпраці кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова 1️⃣ листопада 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року у дистанційному off-line форматі відбулася лекція "Міжнародні звіти щодо якості дошкільної освіти: особливості здійснення досліджень від глобального до локального рівнів" завідувача кафедри дошкільної освіти, д.п.н., проф. Цвєткової Ганни Георгіївни та Мельник Наталії Іванівни, д.п.н., доцента, головного наукового співробітника Науково-дослідної частини Національного авіаційного університету, м.Київ, Україна, запрошеного лектора Університету Євле, м.Євле, Швеція, за участі лідера курсу Кії Кімгаг, афілійованого провідного викладача Департаменту освіти Університету Євле, керівника проектних груп, м.Євле, Швеція.

Лекція Мельник Кімгаг 1.11.23 0

🤗🎙 Вітальним вступним словом розпочала захід завідувачка кафедри дошкільної освіти, д.п.н., проф. Цвєткова Ганна Георгіївна.

Лекція Мельник Кімгаг 1.11.23 0Лекція Мельник Кімгаг 1.11.23 0

Лекція Мельник Кімгаг 1.11.23 0

⁉️🧒🏻👧🏼 У рамках лекції Наталією Іванівною Мельник проаналізовано значення дошкільної освіти на сьогодні, її причини та проблеми, актуальність дошкільної освіти в політиці. Розглянуто особливості здійснення досліджень щодо якості дошкільної освіти від глобального до локального рівнів крізь призму звітів міжнародних організацій (OECD, UNESCO, UNICEF, Global Science for Global Wellbeing). Презентовано цілі сталого розвитку, зокрема, охарактеризовано ціль сталого розвитку 4️⃣ (якісна освіта).

👥❓Завдяки груповому завданню у zoom-кімнатах учасники лекції змогли обговорити та змоделювати практичні ситуації за п’ятьма проблемами.

🤔💼🌅💡📡 Мотивуємося, надихаємося, збагачуємо й відкриваємо нові обрії міжнародних та вітчизняних наукових досліджень у царині дошкільної освіти!

🤝🙌 Плекаємо надію на подальшу співпрацю, обмін досвідом й плідне спілкування!