Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Стейкхолдери Марафон заходів у рамках освітнього проєкту "Фінансова оборона. Професія банкір"

💰🏦📚 У рамках освітнього проєкту "Фінансова оборона. Професія банкір" від 2️⃣2️⃣ травня до 2️⃣ червня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року (з Дня банківських працівників до Дня захисту дітей), за сприяння кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої дошкільної освіти, Наталія Герасимова проводить у приватному закладі дошкільної освіти "Мандарин" марафон заходів для дітей дошкільного віку.

марафон фінансова оборона 30.05.23 1