Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Стейкхолдери Гостьова онлайн-лекція професора Ганни Георгіївни ЦВЄТКОВОЇ на тему: «СТРАТЕГІЯ ЕМОЦІЙНОГО РОЗВИТКУ».

Більше інформації про стейкхолдерів кафедри за покликанням: https://kppdo.fpp.npu.edu.ua/steikkholdery

«Я не хочу бути на волі своїх емоцій. Я хочу ними користуватися, насолоджуватися ними та домінувати над ними»
Оскар Уайльд

Кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти продовжує гідно тримати освітянський фронт – провадить науково-педагогічну діяльність та презентує результати своїх актуальних досліджень.

23 листопада 2022 року для студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта та 014.11. Середня освіта. Фізична культура була проведена неймовірно професійна та захоплююча гостьова онлайн-лекція доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова ЦВЄТКОВОЇ ГАННИ ГЕОРГІЇВНИ на тему: «СТРАТЕГІЯ ЕМОЦІЙНОГО РОЗВИТКУ».

гостьова лекція 23.11.22 1

Із вітальним словом до учасників заходу звернулася завідувач відділення дошкільної освіти та фізичного виховання Олена БРОВАТА, яка акцентувала увагу на важливості співпраці між Обласним коледжем «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» та Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова.

гостьова лекція 23.11.22 1

На початку лекції ЦВЄТКОВА Ганна Георгіївна звернула увагу здобувачів освіти та викладачів на те, що освіта та освітяни – незламні, бо знаходять можливість працювати у складних умовах воєнного стану, на необхідності здійснювати кроки для забезпечення емоційної стійкості.

гостьова лекція 23.11.22 1

У подальшому спілкуванні лекторка акцентувала увагу на таких питаннях:

• Секрет успіху в професійній діяльності.
  • Ключі до емоційного розвитку без меж.
  • Стратегія емоційного розвитку: діємо, перевиконуємо вдосконалюємося.
  • Магічне мистецтво емоційної стійкості.

гостьова лекція 23.11.22 1

Під час виступу детально розкрито вимоги до педагога нової формації, наголошено на формуванні емоційного інтелекту, учасникам було запропоновано цікаві вправи для розвитку емоційної стабільності та підтримки у складних життєвих ситуаціях.

гостьова лекція 23.11.22 1

Здобувачі освіти мали змогу безпосередньо задати питання спікеру та отримати на них вичерпну відповідь.

гостьова лекція 23.11.22 1

Дякуємо за запрошення та співпрацю!

Емоційною стійкістю та єдністю наближаємо перемогу!

гостьова лекція 23.11.22 1

Джерело: https://kppdo.fpp.npu.edu.ua/steikkholdery/hostova-onlain-lektsiia-prof-tsvietkovoi-hanny-heorhivny-na-temu-stratehiia-emotsiinoho-rozvytku