Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Завершується другий тиждень практики студентів спеціальності Дошкільна освіта

Завершується другий тиждень практики студентів спеціальності Дошкільна освіта

Завершується другий тиждень проходження навчальної педагогічної практики студентів бакалаврату спеціальності 012 «Дошкільна освіта» УДУ імені Михайла Драгоманова під керівництвом ст.викладача кафедри дошкільної освіти Андрущенко Наталії Вікторівни 👩🏻‍🏫👩‍👧‍👦.

🎤Пропонуємо переглянути відгуки студентів практикантів:

«Сьогодні працювали на занятті «read-write» (читання-письмо). Повторювали кольори та виконали завдання. Вихователь пояснила, як правильно ставити запитання дітям молодшого дошкільного віку. Це те, що мені поки що вдається не з першого разу 😅», - Глушко Богдана.

«Грали з діточками у дидактичну гру "Крамниця", в якій дітки мали змогу придбати смаколики на грошики, які заробляли протягом минулого тижня своїми маленькими успіхами. Під час гри ще раз ознайомила діток з поняттям "ціна", закріпила вміння рахувати в межах 10-ти, а також дітки вчилися порівнювати ціни на товарах, визначаючи більшу/меншу 🤩», - Богданова Ольга.

«З дітками поринули в країну розвитку мовлення, де слухали оповідання видатного письменника В. Сухомлинського про "лижі і ковзани". Другою частиною заняття було ліплення санчат з пластиліну, всі дітки постаралися, і вийшли дуже гарні санчата 🥰», - Шарапатюк Марина.

«Добрий день😊 День був цікавий. Після сніданку дітки пішли на гімнастику розминались та веселились, а після гімнастики я проводила заняття з фігурами та з картинками, повторювали кольори і вивчали розмір (більший-менший). Потім розглянули картинки та ножиці, розповіла про безпеку і після різали картинки навпіл і збирали як пазл. Час пройшов швидко та цікаво😎😊», - Баштова Анастасія.

«Другий тиждень у нас пройшов дуже цікаво, в понеділок у нас було свято День Герба України. Дітки розповідали віршики та пісні про Україну. Сьогодні до нас завітала в гості чарівна українка з казочкою про курочку рябу, що знесла золоте яйце. Дітки розповідали віршики та пісні про Україну. Цей тиждень у нас був патріотичний, веселий та енергічний», - Лупина Вікторія.

Підсумовуючи другий тиждень, студенти сміливо можуть сказати, що відчувають себе більш впевненими, набираються цінного досвіду та натхнення⭐️. Проводять спостереження за різноманітною діяльністю вихователя під час робочого дня та активно.

📝 Статтю підготувала студентка 2⃣ курсу групи 2-А Глушко Богдана.