Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра дошкільної освіти Педагогічна практика кафедри Участь в освітньому проєкті “Фінансова оборона. Професія банкірˮ (23.05.23)

Участь в освітньому проєкті “Фінансова оборона. Професія банкірˮ (23.05.23)

💵🏦💳 Із 2️⃣2️⃣ травня до 2️⃣ червня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року за плідною співпрацею Міністерства освіти і науки України з Національним банком України та за запитом закладів освіти України ініційовано освітній проєкт “Фінансова оборона. Професія банкірˮ.

💰💸 У рамках вище зазначеного проєкту 2️⃣3️⃣ травня 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року (з Дня банківських працівників до Дня захисту дітей) та за сприяння кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова здобувачка другого (магістерського) рівня вищої дошкільної освіти Наталія Герасимова провела у приватному закладі дошкільної освіти “Вондерлендˮ марафон заходів "Про Гривню для дітей старшого дошкільного віку", відео-урок “Перші гроші. Банкнота і монета“ і розмалювали комікси “Пригоди дітлахів у часі. Перші гроші“ з фінансової грамотності та познайомила їх із професією банкіра.

освіт проєкт Фінанс об 23.05.23 1освіт проєкт Фінанс об 23.05.23 1